386,00 zł

ZIP ULTRA posiadają innowacyjny system mikro-regulacji zapewniający idealne ułożenie łańcucha na oponie niwelujące minimalne luzy juz po kilku metrach od założenia na kole. Dzięki patentowi ASTS (Advanced Self Tensioning System) możliwe jest automatyczne napinanie się łańcucha. Poprawianie przez kierowcę nie jest konieczne. Naciąg łańcucha na kole wyrównywany jest samoczynnie podczas kilku pierwszych metrów jazdy. Do założenia łańcucha wystarczy jedno zatrzymanie pojazdu.

Wyprodukowane z wysokiej jakości stali niklowo – manganowej dodatkowo utwardzanej termicznie. Drut czworokątny z poprzecznymi krzyżowymi oczkami, gęstym splotem o wzorze rombowym skośnym zapewnia najlepszą przyczepność na zlodowaciałej nawierzchni. Diamentowy, asymetryczny wzór zapewnia doskonałą trakcję i gwarantują płynną jazdę.

Łańcuchy zapakowane są w trwałe i ergonomiczne opakowanie. Dzięki atrakcyjnemu wzornictwu i wyraźnemu oznaczeniu kolorystycznemu poszczególnych elementów łańcucha obsługa ich jest łatwa i intuicyjna.

©ADAX | strony responsywne, kafelkowe dogo.pl