699,00 zł

Kompletny bagażnik z aluminiowymi belkami. Otrzymujesz w pełni zmontowany i gotowy do użycia bagażnik bazowy - wystarczy dokręcić go na relingu za pomocą specjalnego "klucza", który dołączony jest do każdego zestawu belek.

W jednym pudełku znajdziesz dwie belki z zamontowanymi już mocowaniami.

Bagażnik wstępuje również w wersji z aluminiowymi belkami, które posiadają znormalizowany kanał montażowy (T-profil) co oznacza, że są kompatybilne z akcesoriami innych firm np. uchwyty rowerowe Thule czy Mont Blanc.

Atera to najlepszy w Niemczech producent systemów nośnych, projektuje doskonale dopasowane do dachu bagażniki bazowe. Większość bagażników Atera i akcesorii zamawianych jest bezpośrednio przez producentów samochodów, głównymi klientami są Audi, BMW, Chrysler, Daewoo, Fiat, Honda, Mitsubishi, Mercedes, Opel, Subaru, Suzuki, Vauxhall i Volkswagen. Reputacja zatem mówi sama za siebie. Wszystkie produkty posiadają certyfikat TÜV.

PRODUKTY POLECANE DO ZESTAWU

 • 1 299,00 zł
  Inter Pack Traxer to przestronny box dachowy przeznaczony dla ludzi uwielbiających przygody i dalekie podróże. Jego zaawansowane możliwości oferują wszystko, czego można oczekiwać od boxa.
  KUP
 • 2 849,00 zł
  Thule Dynamic wyposażony jest w zmodyfikowany system szybkiego montażu Thule PowerClick.  System PowerClick jest o połowę niższy od poprzednika PowerGrip a punkty mocowania rozsunięte są bardzi...
  KUP
 • 2 149,00 zł
  Box Inter Pack ZENITH to znakomite połączenie sportowej stylistyki, wygody i funkcjonalności. Jego zaawansowane możliwości oferują wszystko, czego można oczekiwać od boxa.  
  KUP
©ADAX | strony responsywne, kafelkowe dogo.pl